Zvýhodněná nabídka suken a koulí pro členy ČMBS

Ve spolupráci s ČMBS jsme pro členy české asociace připravili speciální nabídku suken Strachan a snookerových koulí Aramith. Využijte této nabídky a poříďte si kvalitní vybavení se slevou!

REGEST CENTRUM, s.r.o. jako oficiální obchodní zástupce společnosti Iwan Simonis S.A. se současně od letošního roku stává výhradním importerem snookerových suken Strachan pro Českou a Slovenskou republiku.

Anglická společnost WSP Textiles Ltd. – výrobce snookerového sukna Strachan se od 1.5.2016 stává nedílnou součástí a novým členem skupiny Peltzer & Fils zaštiťující 3 významné výrobce kulečníkových suken a koulí.
1. Iwan Simonis S.A. – belgický výrobce suken Simonis
2. Saluc/Aramith S.A. – belgický výrobce koulí Aramith
3. WSP Textiels Ltd. – anglický výrobce suken Strachan
Z tohoto důvodu si vám dovolujeme nabídnout NOVINKU v našem portfoliu:
Strachan 6811 Tournament – 193 cm šíře – 30oz – 931 gram/na běžný metr

Nejpopulárnější snookerové sukno na světě ze 100% kvalitní vlny. Rychlé, přesné, s vysokou kontrolou. Toto sukno se používá výhradně na IBSF mistrovstvích světa, asijských a evropských šampionátech.

Cena pro registrované kluby ČMBS – snooker sekce: 2100,- Kč/m vč. DPH

 

Prezentace1

 

Pokud vás tato zvýhodněná cenová nabídka zaujme, objednávky zasílejte na emailovou adresu info@billiard-pro.cz.

 

Dále nabízíme snookerové sady koulí ARAMITH za zvýhodněnou cenu :

Aramith Snooker Tournament Champion Pro 1G -52,4 mm – 4300,- Kč

Hlavním rysem této sady je maximální povolená naprostá přesnost! Zatímco u běžných snooker sad například Super Snooker Crystalate je maximální oficiální deklarovaná odchylka v hmotnosti jednotlivých koulí setu 3 g, v tomto speciálním setu je maximální odchylka pouhý 1 gram!

Prezentace2

 

 

 

Aramith Snooker Tournament Champion Pro-Cup, 52,4 mm – 3690,- Kč

Profesionální soutěžní sada koulí Aramith. Bílá hrací koule Pro cup s červenými body. Vynikající herní vlastnosti, nejvyšší trvanlivost, nejlepší kvalita barev, dokonalá rovnováha. Přesná kalibrace každé koule pro maximální konzistenci v rámci sady. Výběrový set používaný po celém světě v turnajích a mistrovstvích pro jeho nekompromisní kvalitu. Nejvyšší řada fenolové pryskyřice.Tvrzený keramický povrch s ultra-vysokou hustotou s výjimečnou odolností proti poškrábání a odolností proti nárazu. Tento povrch je velmi odolný a hladký. Díky tomu je přesnější. Navíc snižuje opotřebení sukna a prodlužuje živostnost koulí.

 

Prezentace4

 

Aramith Snooker Super Crystalate 52,4 mm – 3860,- Kč

Brilantní barvy a lesk.

 

 

Prezentace5

 

 

Kontakt pro vaše objednávky: (DOPRAVA ZDARMA)

 

Lenka Kubínová
REGEST CENTRUM, s.r.o.

E-mail: info@billiard-pro.cz
Tel. +420-606-766132

 

Další možnosti