Doprava a platba

logo_ulozenka

Uloženka – vyzvednutí na pobočce

Vaši zásilku si můžete vyzvednout na kterékoli pobočce Uloženky a jejich partnerů po celé ČR (DPD Parcel shop, InPost, InTime, Poštomat  atd.). Nejnižší cena přepravy. Platba předem či na dobírku. Doporučujeme !

osobni-odber

Osobní odběr

Vaši objednávku si můžete vyzvednout v Billiard club Řipská,Praha. Zde si také můžete se zakoupeným zbožím zahrát, nechat si poradit naším personálem, nebo si vybrat osobně z aktuálního výběru zboží klubové prodejny. Platba předem nebo v hotovosti na místě.

ceska-posta

Česká pošta – balík do ruky

Balík, který Vám přijde na zvolenou adresu.
Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo emailem již v den podání. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště. Platba předem nebo na dobírku.

dpd

DPD – kurýrní služba

Zásilku Vám doveze kurýr DPD. Přepravní společnost DPD doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky. Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00 hod. Platba předem nebo na dobírku.

Doprava Zdarma

Doprava zdarma

Od celkové hodnoty objednaného zboží 3000 Kč máte dopravu zdarma po celé ČR.

gopay

Gopay – snadná platba kartou

Platba se provádí on-line přes platební bránu GoPay, která se vám načte po odeslání objednávky. Jde o velice rozšířený, bezpečný a rychlý druh platby, díky kterému ihned víme o provedené platbě. Nejrychlejší způsob platby.

switchuser

Platba bankovním převodem na účet

Klasický bankovní převod.

Číslo účtu CZK: 2200444078/2010

VS: číslo vaší objednávky

Další možnosti