Poolové break tágo Cuetec Avid Surge Break Gold

8 900,00 

Popis

Poolové break tágo Cuetec Avid Surge Break Gold 

SVĚTELNÉ ROKY DALEKO PŘED KONKURENCÍ !

Jak jejich název napovídá, signální body řady AVID Surge účinně poskytují bezkonkurenční příval energie.

Zkonstruováno s využitím více vrstev specificky orientovaných skleněných vláken spojených s v peci vysušenou přední částí Power+ třídy A+ s nízkým průhybem, nastavovacím systémem Acueweight Gen II a je kompatibilní s prodloužením DUO.

S tolika technologiemi uvnitř, vaše hra určitě předběhne konkurenci.

Surge Power Pro Taper Stříbrné a zlaté prsteny

Power Twist Ocelový límec a kšiltovka Laserem leptaná loga Cuetec a AVID Duo Smart Extension

Ready Bumper

Systém nastavování akuové váhy generace II

Chrániče kloubů s logem CT

Shaft: AVID s nízkým průhybem spojeným skleněnými vlákny

Délka : 29″ Tip: Power+ Phenolic se skleněnou podložkou (extra tvrdá)

Kloub: 3/8×14 Cuetec kloub (21,30 mm)

Kůže: 1,5 mm černý fenol

Hmotnost: 19 oz (Aueweight nastavitelná v krocích po 0,25 oz.)

DŮLEŽITÉ PÉČE A ÚDRŽBA

Údržba povrchové úpravy Cuetec AVID. Pozor nikdy se nesmí brousit nebo upravovat. Použití jakéhokoli abraziva na povrch násady poškodí povrch násady a případně oslabí spojovací vrstvy ze skleněného kompozitu násady a vypustí potenciálně škodlivé materiály, které by mohly být nebezpečné pro vaše zdraví.

Jakékoli leštění, broušení nebo ošetření povrchu hřídele abrazivními prostředky nebo chemikáliemi jakéhokoli druhu ruší platnost záruky Na Cuetec AVID nikdy nepoužívejte dětský pudr, ruční křídu, pudr ani jiné prostředky k ošetření.

K čištění povrchu vašeho Cuetec AVID shaftu budete potřebovat jen několik materiálů; Isopropyl Alcohol (75% nebo vyšší) a dva (2) čisté a bez nečistot měkké látkové ručníky.

Krok 1. Odstraňte veškerý prach a nečistoty otřením hřídele měkkým čistým hadříkem.

Krok 2. Naneste přiměřené množství isopropylalkoholu (75% nebo vyšší) na čistý měkký hadřík. Dále pracujte ručníkem nahoru a dolů po délce násady a přitom otáčejte rukou po jeho obvodu. Je možné, že na ručníku budou vidět nečistoty. To je zcela normální. Pokračujte v práci s hřídelí stejným pohybem, dokud nebudou všechny oblasti důkladně otřeny, poté počkejte chvíli, než povrch zaschne. Výměna hrotu na Cuetec AVID Shaft. Šachty Cuetec AVID mají lehkou bílou zaměřovací objímku. Toto začlenění do přední konstrukce hřídele AVID umožňuje snadnější výměnu hrotu po dobu životnosti hřídele. Při výměně hrotu je důležité vyčistit a obnovit povrch ferule. Minimální výška objímky musí být větší než 2 mm, aby byla zachována záruka na hřídel. * Vždy používejte uznávaného a prověřeného kuesmistra. Při instalaci nového hrotu nikdy nedovolte, aby kuesmistr brousil nebo upravoval povrchovou úpravu hřídele. Výměna objímky na hřídeli Cuetec AVID Shaft. I když je nepravděpodobné, že by někdy bylo nutné vyměnit objímku na hřídeli Cuetec AVID, musí to provést autorizované servisní středisko Cuetec. To je nutné kvůli složité povaze použitých pojiv a k zajištění toho, že nedojde k poškození spojovacích vrstev ze skleněného kompozitu hřídele. Chcete-li najít autorizované servisní středisko ve vašem okolí, kontaktujte customerservice@cuetec.com. Nastavení váhy AVID Cue Cuetec AVID tága využívají hmotnostní systém založený na kazetě. Chcete-li upravit váhu vašeho tága. Odstraňte nárazník pomocí 10mm imbusového klíče. Po sejmutí nárazníku vložte křížový šroubovák do zadku a otočte jej doleva, abyste odstranili všechna nainstalovaná závaží. Cuetec Acueweights jsou k dispozici v krocích po 0,25 oz, 05 oz a 1,0 oz. Warpage Hřídele Cuetec AVID mají omezenou doživotní záruku proti deformaci. Zneužívání Hřídele Cuetec AVID nejsou konstruovány tak, aby tolerovaly značný boční tlak. Nikdy by se neměly nadměrně ohýbat, narážet na jiné předměty nebo ošetřovat abrazivními prostředky, ať už jsou pevné nebo tekuté. Průměr hřídele Průměry hřídele Cuetec AVID by nikdy neměly být upravovány. Jakékoli broušení, leštění nebo abrazivní ošetření by mohlo ohrozit ultratenkou skleněnou lepicí povrchovou vrstvu a okamžitě zrušit záruku na hřídel AVID.

Další možnosti