Čistič sukna Simonis X1

simoniscleanerSIMONIS  X 1 – revoluční technologie v čištění  kulečníkového sukna SIMONIS na vašem stole!

Pro pravidelnou údržbu hrací plochy, tj. odstranění křídového prachu, nebudete již potřebovat tradiční kartáče , ani každodenní použití vysavače, které mohou poškodit látku a jejichž použití je tedy nepraktické. Nabízíme speciálně vyvinutý čistič Simonis X-1, který velmi šetrně a přitom  hluboce extrahuje křídový prach ze sukna a udrží jej v jeho vysoké kvalitě po dlouhou dobu .

Velmi jednoduché použití –  schema v níže odkazu: http://www.simonis-x1.com/page/p/2/l/3/use.html

Použití Simonis X-1

Simonis X-1 pracuje se statickou  elektřinou  a vzlínavostí.  Z tohoto důvodu je velmi flexibilní a rychlý. Stačí  pohyb sem a tam, avšak nikoliv přehnaný tlak, které by bylo zapotřebí vyvinout  pro optimální účinnost běžným kartáčem.

utilisation finition

Simonis X-1 má vysokou absorpční schopnost a je schopný  snadno posbírat  prach až z  půlky křídy ve své textilní struktuře. Jakmile Simonis X-1 již vypadá, že neudrží křídu, vše co  má člověk udělat, je uvolnit prach pohlcený  high-tech konstrukcí  s cílem obnovit jeho původní účinnost.

Chcete-li toto  provést, doporučujeme vám:

detailDESIGN : 
Rozměry a tvar Simonis X-1 byly navrženy tak, aby se co nejlépe přizpůsobily  každému uživateli. Jeho protiskluzová  rukojeť je vhodná pro všechny ruce a jeho velikost je navržena  tak, aby byla  optimální pro  kontrolu při čištění stolu.
Její zahnutý tvar  umožňuje efektivně vyčistit  i mantinely  bez rizika poškození tkaniny nebo gumy.

Čistič si můžete koupit zde v našem e-shopu : Simonis X1

Krátká video ukázka:

Další možnosti