Informace o potahování kulečníku

Sukno Simonis poskytuje vynikající přesnost a konzistenci, což je to, co chcete na svém stole. Je výbornou volbou pro vaši hernu nebo domácí stůl.

Simonis se velmi liší od plsti běžně používané v průmyslu. Sukno Simonis  je tkané a precizně česané, aby se zamezilo vlivu na rotaci koule. Můžete snadno vidět vazbu tkaniny. Při potahování suknem Simonis ověřte, že je otočeno značenou stranou nahoru. Tato hladká strana má potisk s označením např. SIMONIS 860. Toto je hrací strana sukna (rub sukna není tak vyhlazený a je jemně plstnatý).

Simonis není plst, jedná se o pečlivě a přesně tkanou látku speciálně určenou k tomu, aby zlepšila vaši hru tím, že umožní kouli rovnou dráhu při zachování rychlosti a rotace.

Je těžší napnout /natáhnout sukno Simonis?

Ano, je to tak a je to záměrné. Simonis urazil dlouhou cestu, aby zajistil, že sukno zůstane v úzkém rozsahu napnutí a pružnosti. Výhodou toho je, že jakmile je jednou sukno napnuté, nepovolí a nevyžaduje přenatahování, jak je tomu u méně kvalitních suken. Stejně tak se nerozšiřují případná poškození hrací plochy.

Věděli jste, že správné potažení sukna  zabrání předčasnému opotřebení?

Poznámka pro lepené potahy. Sukno Simonis může být lepené pouze některými lepidly. Sprejová lepidla obvykle neudrží sukno na hranách.

Průvodce řezáním sukna Simonis

Mnoho stolů vyžaduje zvláštní velikosti sukna, aby mohly být správně potaženy. Na průvodce společnosti Simonis se bežně odkazuje.

Pamatujte… HLADKOU STRANOU NAHORU!

Instruktážní videa:

Další možnosti