Simonis X1 – čistič kulečníkového sukna

simoniscleanerCílem a prioritou naší společnost vždy bylo zvyšování kvality svých suken , aby nabízela optimální materiál a ať už z pohledu kvality, preciznosti, výdrže a stálosti ve všech aspektech spojených s kulečníkovou hrou.

Aby si zachovalo své kvality, je potřeba sukno efektivně čistit. Pro tyto účely bylo připraveno inovativní příslušenství – Simonis X-1.

Pro pravidelnou údržbu hrací plochy (např. odstraňování stop po křídě) již nemusíte používat kartáč, který pouze přesouvá prach po ploše, ani vysavač, jehož každodenní použití by mohlo poškodit sukno, ani různé přípravky, které mohou sukno natáhnout nebo změnit jeho herní či vzhledové vlastnosti. Simonis X-1 dostane prach i z hloubky sukna  a udržuje jej v revolučně technicky dokonalé struktuře.

www.simonis-x1.com

Použití Simonis X-1

Simonis X-1 pracuje se statickou  elektřinou  a vzlínavostí.  Z tohoto důvodu je velmi flexibilní a rychlý. Stačí  pohyb sem a tam, avšak nikoliv přehnaný tlak, které by bylo zapotřebí vyvinout  pro optimální účinnost běžným kartáčem.

utilisation finition

Simonis X-1 má vysokou absorpční schopnost a je schopný  snadno posbírat  prach až z  půlky  křídy ve své textilní struktuře. Jakmile Simonis X-1 již vypadá, že neudrží křídu, vše co  má člověk udělat, je uvolnit prach pohlcený  high-tech konstrukcí  s cílem obnovit jeho původní účinnost.

Chcete-li toto  provést, doporučujeme vám:

DESIGN : 
Rozměry a tvar Simonis X-1 byly navrženy tak, aby se co nejlépe přizpůsobily  každému uživateli. Jeho protiskluzová  rukojeť je vhodná pro všechny ruce a jeho velikost je navržena  tak, aby byla  optimální pro  kontrolu při čištění stolu.
Její zahnutý tvar  umožňuje efektivně vyčistit  i mantinely  bez rizika poškození tkaniny nebo gumy.

Čistič si můžete koupit v našem e-shopu v kategorii kulečníková sukna – podkategorie čističe a kartáče.

Další možnosti