Vlastnosti sukna Simonis

LEPŠÍ HRA JE VETKANÁ DO NAŠICH SUKEN …

Těsně tkaná kulečníková sukna  Simonis přirozeně odpuzují skvrny a rozlité tekutiny.

Těsné tkaní brání proniknutí nečistot a křídového prachu a stočení vláken přirozeně brání tekutině tj. rozlití a skvrnám, čímž výrazě zvyšuje životnost tkaniny a zjednodušuje její čištění.

Odolné proti skvrnám?

Některá sukna  jiných výrobců vstoupila na trh s „novou“ vlastností …. odolnosti proti polití. Tato sukna  jsou chemicky upravena, aby získala vlastnosti odolnosti vůči tekutinám. Bohužel tyto úpravy negativně ovlivňují přesnost a předvítalenost kulečníkového plátna, čímž kazí hru a požitek z ní. Navíc chemikálie snižují pružnost sukna, takže je potřeba jej vypnout znovu pouze několik měsíců po jeho původním vypnutí.

Je odolnost proti rozlití skutečně nová vlastnost?

Odolat rozlití tekutin bylo vždy součástí billiardového sukna  Simonis. Simonis přirozeně odpuzuje tekutiny, protože používá nejlepší česanou vlnu, optimální počet podprocesů a vlastní výrobní proces. To znemožňuje tekutinám proniknout do sukna  a umožňuje skvrny rychle vyčištit bez znečištění nebo poškození hrací plochy. Zdvojená ochrana? Některá sukna  jsou opatřena ochranou proti skvrnám již z továrny. Nicméně, někteří prodejci nabízejí další ochranu proti skvrnám na sukna, která již byla ošetřena. Pokud si myslíte, že potřebujete ochranu proti skvrnám, ujistěte se, že neplatíte dvakrát za totéž. (A hodně štěstí při pokusu přichytit ke stolu Teflonem ® ošetřené sukno.)

VLASTNOSTI KULEČNÍKOVÉHO SUKNA SIMONIS

The hallmark of Simonis cloth is its perfect accuracy and precision.

Hladká rovnoměrná vlákna zajišťují konzistentní rychlost a odrazy. Vysoký obsah česané příze umožňuje rovnoměrnou rotaci koule a snižuje riziko otlačenin od koulí. Tato precizní konstrukce zajišťuje vynikající přesnost a důslednost, která je důvodem, proč Simonis zůstavá první volbou pro turnajové hraní po generace. Certifikace ISO: Iwan Simonis splňuje přísné normy certifikace ISO 9001:2000 pro výrobu a prodej našich suken, a to posiluje náš závazek neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků. Kromě toho, Simonis provádí pravidelné dynamometrickém testy roztažnosti, elasticity, tloušťky a oděru našich suken. Tyto testy zajistí konzistentní kvalitu Iwan Simonis suken, fakt který si můžete ověřit na vašem stole. Sukno Simonis je speciálně tkané a stříhané tak, aby dráha koule nebyla ovlivněna suknem. Tyto speciální výrobní postupy vytváří rozdíl mezi sukny  Simonis a konkurencí.

Simonis sukno je hladké a věrné a má dlouhou životnost ! 

Výroba sukna Simonis začíná u velmi jemné česané vlněné příze. Tato dlouhá vlákna se pak těsně zkroutí a vetkají do sukna. Následně se speciálně rovně stříhá a dokončuje v tradici, kterou průkopníci řemesla vylepšují již více než 300 let. Výsledkem je precizní sukno , které dosahuje nejvyšší hladkosti, nejpřesnějšího a nejkonzistentnějšího možného hracího povrchu.

INFORMACE O TRVANLIVOSTI A MIMOŘÁDNÉ HODNOTĚ

Dost pevné pro profesionály i amatéry

Profesionální hráči preferují sukno  Simonis ze stejných důvodů, pro které se hodí pro komerční využití nebo rodinnou zábavu – nejryzejší hra spolu se silou česaného vlákna, odolného vůči oděru, natržení, skvrnám a poškození.

Mimořádná kvalita

Simonis hraje lépe a déle a při tom všem vám umožňuje hrát, jak nejlépe umíte. Je to prostě nejpřesněji sukno, které nabízí lepší hru, a umožňuje vám plně si ji užívat.

Moment pravdy…

Poté co je váš stůl nastaven a vyrovnán, zbýváte jen vy, koule a sukno. Ať už hrajete jen pro zábavu nebo profesionálně, ať utratíte za stůl 500$ nebo 50.000$ trvejte na tom pravém suknu … tím je Simonis!

Další možnosti